یکشنبه , آذر ۱۴ ۱۴۰۰
صفحه اصلی / آنالیز سایت / تحلیل سایت دیوار و آنالیز سئو آن

تحلیل سایت دیوار و آنالیز سئو آن

تحلیل سایت دیوار و آنالیز سئو آن

تحلیل سایت دیوار و سئو آن موضوع این پست است. یکی از عوامل موفقیت سایت دیوار سئو بود، دیوار از همان ابتدا روی بالا آمدن در نتایج جستجو گوگل با کلمات کلیدی مختلف مربوط خرید و فروش ماشین، منزل و… در شهر های متفاوت، کار کرد و سایت خود را سئو کرد. علاوه بر آن این سایت دارای یک طراحی بسیار ساده و کاربر محور می باشد زیرا مخاطبان آن در سنین مختلف، با سطح سواد متفاوت و با سلایق گوناگون هستند، به همین دلیل باید یک طراحی ساده را دارا می بود که کار کردن با آن برای تمامی مخاطبانش آسان باشد.

هنگامی که یک فرد وارد یک سایت نیازمندی می شود، باید مواردی مانند قیمت و زمان انتشار آگهی را خیلی سریع و مختصر ببیند، در محتوای سایت دیوار تمام این موارد با ترتیب و جایگاه مطلوبی ارائه می شوند.

دیگر نکته مثبت این سایت که بسیار حائز اهمیت می باشد، سرعت لود بالای آن است. همچنین یکی دیگر از نکات فوق العاده دیوار این بود که به مرور زمان دسته بندی ها و زیرشاخه های موجود در سایت خود را بسیار بهینه و جامع توسعه داد.

با این که URL (آدرس صفحات)، عنوان و بسیاری از موارد دیگر در سایت دیوار را اشخاص آگهی دهنده ثبت می کنند و نکات سئو در آن ها رعایت نمی شود، اما به دلیل تولید محتوای یونیک (منحصر به فرد)، این سایت توانست پیشرفت چشمگیری در سئو داشته باشد و جایگاه خود را در صفحه نتایج جستجو ارتقاء دهد.

با توجه به این که در این سایت روزانه تعداد زیادی از صفحات پاک می شوند، به همین دلیل جریمه هایی از سوی گوگل برای این سایت اعمال می شود، اما به طور مثال اگر روزانه ۱۰۰۰ پست و URL از این سایت حذف و دارای ارور ۴۰۴ شوند، در ازای آن ها حداقل ۱۰۰۰ محتوای جدید دیگر تولید می شود و این باعث می شود تاثیر منفی ناشی از جریمه ارور های ۴۰۴ تاثیر کاهش یابد.

خلاصه ای از چند مورد سئو سایت دیوار را مطالعه کردید، اما موارد مثبت بسیار بیشتری در ارتباط با سئو این سایت وجود دارند که در ویدیو موجود در ابتدای صفحه مفصلا به آن ها پرداخته شده، برای مشاهده کامل آنالیز سایت دیوار به بالای صفحه مراجعه کرده و ویدیو را ببینید.

مطالب زیر را حتما بخوانید


منبع

این مطالب را نیز ببینید!

بهترین زمان پست گذاشتن در سایت

بهترین زمان پست گذاشتن در سایت

بهترین زمان پست گذاشتن در سایت، همانند زمان پست گذاری در اینستاگرام بسیار حائز اهمیت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *