یکشنبه , تیر ۱۵ ۱۳۹۹
صفحه اصلی / عمومی / تبلیغات پیامکی ، ارزان ترین روش تبلیغات ، هدف گذاری روی بیشترین مخاطب ممکن

تبلیغات پیامکی ، ارزان ترین روش تبلیغات ، هدف گذاری روی بیشترین مخاطب ممکن

هنوز بهترین روش تبلیغات به تمامی مخاطبان هدف ، استفاده از روشی است که خصوصی ترین وسایل ارتباط جمعیقابل دسترسی باشد ، بنابر این استفاده از سامانه های پیام کوتاه برای ارسال تبلیغات به صورت پیامکی بهترین و کم هزینه ترین روش تبلیغات است . ما انواع مختلف از ارسال تبلیغات پیامی را به خصوصی ترین وسایل ارتباط جمعی از طریق سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس به شما مخاطبان عزیز ارائه می نمائیم .سامانه پیامک آ-اس ام اس با دارا بودن تیمی مجرب و تجربه‌ای شگرف در ارائه خدمات جامع پیامک ، با هدف ارائه خدمات پیامک ارزش افزوده ، به عرصه دنیای تجارت الکترونیک وارد شده است و امیدوار است با همراهی و همکاری کاربران عزیز و محترم در سراسر اینترنت در ارائه خدمات جامع پیامکی به بالاترین سطح کیفیت و کمیت دست پیدا کند .

تعرفه خرید پنل پیامکی فول آپشن از سامانه پیامک آ-اس ام اس با تمام امکانات و کلیه اطلاعات لازم در این لینک قابل دسترس می باشد .

تبلیغات پیامکی ، ارزان ترین روش تبلیغات ، هدف گذاری روی بیشترین مخاطب ممکن
سامانه پیام کوتاه آ-اس ام اس همچنین ضمن ارائه پنل های نمایندگی پیام کوتاه ، خطوط اپراتور ۵۰۰۰ را به صورت یک رنج کامل در اختیار نمایندگان و علاقه مندان کار در حوزه تبلیغات پیامکی ارائه می نماید. لازم به ذکر است تعرفه پیامک نمایندگان محترم به صورت ثابت ۱۲۰ ریال محاسبه می گردد .
به امید پیروزی در تمام عرصه ها .

این مطالب را نیز ببینید!

افزایش قدرت گوگل و دانستنی های فوق العاده در مورد google.com

گوگل را باید بهتر شناخت گوگل بر گرفته شده از کلمه گوگول به معنی «یک عدد یک و …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *