پنج شنبه , بهمن ۱۰ ۱۳۹۸
صفحه اصلی / بلاک چین / بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

[ad_1]

شاید شما هم بخواهید در مورد محبوب ترین ارز دیجیتال که بیت کوین است اطلاعات بیشتری داشته باشید که الان تو این صفحه هستید؟ بیت کوین چیست و چه کاربردی دارد؟ این سوال مهمی است که پاسخ آن را برای آشنایی با بیت کوین باید بدانید.

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که دارای یک شبکه برای پرداخت های مستقیم و بدون واسط است که هیچ شخصی در آن نمی تواند دخالت کند و مالکیت آن را بر عهده بگیرد.

با بالا رفتن ناگهانی قیمت بیت کوین در سال ۲۰۱۶ سرو صدای زیادی به پا شد و همه نگاه ها به سمت بیت کوین رفت. خیلی از مردم به این فکر کردند که کسب درآمد از طریق بیت کوین را شروع کنند. اما واقعا چطور باید بیت کوینی که در سال ۲۰۱۵ دو نیم دلار بود و الان شده ۷۰۰۰ دلار را خریداری کنند؟ آیا به صرفه است؟ آیا گران تر از این هم می شود؟

هنوز هم خیلی از مردم و سرمایه داران روی بیت کوین سرمایه گذاری می کنند و خرید و فروش بیت کوین همه جای دنیا وجود دارد. اما آیا خرید و فروش بیت کوین در ایران هم شدنی است؟ آیا واقعا سودی درش هست؟ آیا این بهترین روش کسب درآمد از اینترنت است؟

سوالی که خیلی از دوستان این روزها از من می پرسند این است که کسب درآمد از بیت کوین چگونه است؟ قبل ها شاید خیلی ساده تر بود. زمانی که بیت کوین دو ونیم دلار بود استخراجش هم کار ساده ای بود. اما الان که تعداد ماینر ها و استخراج کننده های بیت کوین زیاد شده و کسب یک عدد بیت کوین هم شاید ماه ها زمان ببرد. البته در مورد استخراج و ماینر در ادامه کامل توضیح می دهم.

در این مقاله قصد دارم به طور مفصل در مورد بیت کوین و کسب درآمد از بیت کوین صحبت کنم. اول با هم ببینیم بیت کوین چی هست و چه کاربردهایی دارد و چگونه بدست می آید و بعد برویم سراغ اینکه چطور می توان از طریق استخراج بیت کوین کسب درآمد کرد.

 

بیت کوین چیست؟ (تاریخچه بیت کوین)

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

بیت کوین اولین ارز دیجیتال غیر متمرکز است که در سال ۲۰۰۹ توسط فرد یا گروهی به نام ساتوشی ناکاموتو ایجاد شد. البته در سال ۲۰۱۶ فردی به نام کریگ رایت که یک دانشمند و تاجر استرالیایی است ادعا کرد خالق اصلی بیت کوین او هست ولی عقلانی نیست که به وجود آورنده بیت کوین یک شخص باشد!

بیت کوین وابسطه به شخص، شرکت یا بانک مرکزی نیست! هیچ کس در آن دخالتی ندارد و اولین ارز دیجیتالی است که بدون هیچ واسطه ای توسط کاربران در آن انتقال ها صورت می گیرد.

قیمت بیت کوین در این سال ها از چند سنت به چند هزار دلار هم افزایش داشته است و طبق تحلیل ها و پیش بینی ها باز هم احتمال افزایش قیمت بیت کوین در بازارهای جهانی وجود دارد.

بیت کوین وابسطه به چیزی نیست! مثلا وابسطه به قیمت نفت یا قیمت طلا نیست که با بالا رفتن قیمت طلا قیمتش افزایش یابد. این خود کاربران هستند که کنترل خود بیت کوین و قیمت آن را در دست دارند.

بیت کوین برای ذخیره سازی داده از بلاک چین استفاده می کند که بلاک چین اولین سیستم رمز نگاری داده ها روی بیت کوین است. بلاک چین شبکه ای است که کاربران برای انتقال ارزهای دیجیتال خود از آن استفاده می کنند. به بیان ساده تر بلاک چین را می توان به عنوان کیف پولی برای بیت کوین دانست.

هنوز هیچ کشوری بیت کوین را به عنوان واحد پولی به رسمیت نشناخته است و همه بیت کوین را به چشم یک نرم افزار متن باز می بینند. آمریکا و چین هم فکر می کنند بیت کوین یک کالا هست که مردم با مبادله آن پول در می آورند. یعنی کالایی که ارزش مادی دارد مثل طلا!

 

بلاک چین چیست؟

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

فناوری بلاک چین تکنیکی است که بلاک هایی حاوی اطلاعاتی را به هم متصل می کند. بلاک چین اولین بار در سال ۱۹۹۱ توسط گروهی از پژوهشگران شرح داده شد. در واقع بلاک چین به منظور زمان بندی اسناد دیجیتال به وجود آمد است تا دیگر دست بردن در آن ها وجود نداشته باشد.

قبل از اینکه ساتوشی ناکاموتو بیت کوین را اختراع کند بلاک چین زیاد کاربرد نداشت ولی الان یک دفتر کل توزیع شده است که برای همه در دسترس است. یکی از مهمترین ویژگی های بلاک چین این است که زمانی اطلاعاتی در آن ثبت می شود تغییر دادن داده ها در آن غیر ممکن خواهد بود.

هر بلاک دارای داده، هش داده و هش داده قبلی است. هش داده درست مثل اثر انگشت یک فرد غیر قابل تغییر است. به عنوان مثال اگر تراکنشی از کاربران در یک بلاک ذخیره شود تغییر دادن آن غیر ممکن است. تراکنش های بیت کوین که بین کاربران شبکه رد و بدل می شود در بلاک چین ذخیره می شود. به همین دلیل همه کاربران بیت کوین از کیف پول بلاک چین برای تراکنش های خود استفاده می کنند.

 

بیت کوین چه ویژگی هایی دارد؟

بیت کوین ویژگی هایی دارد که آن را با دیگر ارزهای دیجیتال و دولتی متمایز کرده است و دلیل محبوبیت اش هم همین ویژگی های منحصر به فرد آن است. در ادامه یک سری از ویژگی هایی که بیت کوین را به محبوب ترین ارز دیجیتال تبدیل کرده است را عنوان می کنم.

 

غیر متمرکز بودن بیت کوین

یکی از مهترین ویژگی های ارز دیجیتال بیت کوین غیر متمرکز بودن آن است. قبلا هم اشاره شد که هیچ شخص یا نهادی نمی تواند روی بیت کوین نظارت داشته باشد. تراکنش ها در سیستم های بانکی همیشه قابل نظارت و پیگیری است ولی در شبکه بیت کوین چنین چیزی امکان ندارد!

به همین دلیل هم از سال ۲۰۱۱ تاکنون بسیاری از خلافکارها از بیت کوین برای انتقال حجم بالایی از دارایی خود استفاده کرده و می کنند. به این صورت که پول های دزدیده شده خود را بیت کوین می خریدند و به راحتی بیت کوین ها را در حساب خود نگهداری می کردند بدون اینکه هیچ نهادی بتواند به آن ها دسترسی داشته باشد و بلوک شان کند.

دقیقا به همین خاطر است که بسیاری از کشورها و دولت ها بیت کوین را قبول ندارند و در خیلی از کشورها هم خرید و فروش بیت کوین ممنوع است و جرم به حساب می آید.

 

محدودیت در واحدهای بیت کوین

بیت کوین در کل دنیا محدود است. بر خلاف پول های رایج کشور ها مثل دلار و یورو که چندین هزار بار قابل تولید و چاپ است بیت کوین این گونه نیست و در کل شبکه تعداد مشخصی دارد. تعداد مشخص شده برای بیت کوین ۲۱ میلیون است و پس از رسیدن به این عدد دیگر توسط هیچ شخصی قابل استخراج نیست. تاکنون بیش از نیمی از این عدد توسط ماینرهای دنیا استخراج شده است.

 

عدم شناسایی بیت کوین

حتما برای افتتاح حساب به بانک رفته اید؟ حتما هم مشخصات کامل خود را برای احراز هویت داده اید؟ در بیت کوین چنین چیزی معنا ندارد و اصلا نیازی به احراز هویت شما نخواهد بود. حتی ایمیل هم نیاز ندارید. تنها چیزی که شما برای خرید و فروش بیت کوین خود نیاز دارید کیف پولی است که در بلاک چین دارید.

البته تراکنش های بیت کوین قابل شناسایی و پیگیری هستند ولی نه به این معنی که هویت هر فرد شناسایی شود. با این حال بسیاری از صرافی های اینترنتی مجاز، برای خرید بیت کوین حتما دارنده حساب را شناسایی می کنند تا از وقوع جرم جلوگیری کنند. البته صرافی های غیر قانونی هم وجود دارند که بدون احراز هویت بیت کوین خرید و فروش می کنند که بسیاری از آن ها در کشور ما فیلتر شده است.

 

بیت کوین غیر قابل کنترل است

در تمام سیستم های بانکی همه تراکنش ها قابل کنترل هستند. به عنوان مثال اگر پولی اشتباهی به حسابی واریز شده باشد امکان عودت آن وجود خواهد داشت. ولی در بیت کوین چنین چیزی وجود ندارد. یعنی زمانی که بیت کوینی به حسابی واریز شد دیگر نمی توان آن را برگشت زد.

 

بیت کوین وابسطه به چیزی نیست!

همانطور که قبلا هم گفتم بیت کوین به چیزی وابسطه نیست! یعنی قیمت آن با بالا و پایین رفتن دلار یا طلا افزایش یا کاهش نمی یابد. تنها دارندگان بیت کوین در دنیا هستند که باعث افزایش یا کاهش قیمت آن می شوند. ارزش بیت کوین ثابت نیست و همیشه در حال تغییر است. برای اطلاع از آخرین قیمت بیت کوین اینجا کلیک کنید.

 

قیمت بیت کوین چگونه افزایش یا کاهش می یابد؟

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

قیمت بیت کوین هم دقیقا مثل کالا یا هر خدماتی بر اساس عرضه و تقاضا بالا یا پایین می آید. هر چقدر تقاضا برای خرید بیت کوین بیشتر شود قیمت آن هم بالا می رود. همانطور که قبلا اشاره شد بیت کوین ها به تعداد ۲۱ میلیون در شبکه وجود دارند که با نزدیک شدن به این عدد در استخراج بیت کوین احتمال اینکه قیمت آن افزایش پیدا کند بسیار بالا است.

اما مشکلی که بیت کوین دارد این است که قانونی درش وجود ندارد و به همین دلیل بازاری پر ریسک با نوسانات شدید است. به عنوان مثال ممکن است نوساناتی که در بیت کوین هست یک شبه اتفاق بیافتد و مثلا قیمتش یک شبه نصف شود. ولی در صورتی که در بازار فارکس این نوسانات ممکن است یک سال زمان ببرد و افت شدید یک شبه رخ نمی دهد. پس به همین دلیل است که سرمایه گذاری روی بیت کوین ریسک بسیار بسیار بالایی دارد.

 

استخراج بیت کوین چگونه انجام می شود؟

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

بیت کوین از کجا میاد؟ این سوالی است که ذهن خیلی از دوستان را درگیر خود کرده است. بیت کوین یک شبکه همتا به همتاست که هر کسی که از آن استفاده می کند بخش کوچکی از آن را تشکیل می دهد. هر کسی که در آن فعالیت می کند به عنوان پاداش بیت کوین دریافت می کند.

همانطور که می دانید پول های رایج کشورهای مختلف دست دولت است. یعنی هر زمانی که اراده کنند آن ها را چاپ می کنند و در کشور پخش می کنند. اما بیت کوین که وابسطه به جایی نیست! بیت کوین توسط ماینرها که در واقع استخراج کننده بیت کوین ها هستند بدست می آید. ماینرها توسط نرم افزارهای از پیش ایجاد شده یک سری از معادلات ریاضی را حل می کنند تا بیت کوین استخراج بشه. این روش یک روش زیرکانه است که توسط ماینرها انجام می شود. به همین جهت افراد بیشتری روز به روز به استخراج بیت کوین روی می آورند.

جالب است بدانید سختی استخراج بیت کوین هم مربوط به تعداد ماینرهای داخل شبکه می شود. هرچه تعداد ماینرها برای استخراج بیشتر شوند معادلات هم سخت تر حل می شود و در نهایت استخراج بیت کوین هم سخت تر و طولانی تر می شود.

به عنوان مثال چند روز پیش که قیمت بیت کوین افت کرده بود و یک سری از ماینرها فعالیت خود را قطع کرده بودند استخراج بیت کوین برای کسی که هنوز فعالیت داشت ساده تر و سریع تر انجام می شد.

سرعت استخراج بیت کوین رابطه مستقیم با سیستم شما دارد. یعنی هرچقدر کانفیک کامپیوتر شما بالاتر باشد سرعت استخراج بیت کوین هم بالاتر می رود. اما اگر سیستم شما دارای کانفیگ ضعیفی باشد یعنی رم و سی پی یو و کارت گرافیک شما ضعیف باشد احتمال سوختن آن ها هم زیاد می شود.

به همین دلیل بود که بعد از مدتی سیستم های سازگار و مخصوص برای استخراج بیت کوین به بازار آمدند که استخراج بیت کوین با این سیستم های گران قیمت ساده تر است.

البته امروزه با روش های جدید استخراج بیت کوین اصلا نیازی به سیستم های گران قیمت برای این کار نیست! شما اصلا نیازی نیست برای استخراج بیت کوین خودتان دست به کار شوید. با گرفتن زیر مجموعه می توانید از ماینرهای دیگر برای استخراج بیت کوین کمک بگیرید که در ادامه در مورد این روش کامل توضیح می دهم.

 

خرید و فروش بیت کوین چگونه انجام می شود؟

خرید و فروش بیت کوین توسط صرافی های آنلاین، شخص یا سایت های مربوطه انجام می شود. شما توسط دلار، یورو، وب مانی و حتی سایر ارزهای دیجیتال می توانید بیت کوین خریداری کنید.

برای خرید بیت کوین ابتدا باید کیف پول خود را در بلاک چین بسازید که در ادامه آموزش آن را خواهید دید. سپس فروشنده مورد نظر که ممکن است شخص باشد یا سایت را پیدا کنید و قرار خود را بگذارید. در مرحله بعد که مهمترین مرحله است باید پول بیت کوین را به حساب شخص واریز کنید و شماره حساب کیف پول خود را به او بدهید تا بیت کوین خریداری شده به کیف پول شما انتقال داده شود. و در نهایت باید منتظر باشید تا بیت کوین خریداری شده به کیف پول شما منتقل شود.

نکته بسیار مهم این است که حتما از صرافی های آنلاین معتبر برای این کار استفاده کنید. کلاه برداری در خرید و فروش بیت کوین زیاد است. به دلیل اینکه بیت کوین غیر قابل پیگیری و غیر قابل برگشت است کلاه برداری در این روش بسیار بالاست. حتما از صرافی هایی استفاده کنید که احراز هویت می کنند. دلیلش هم کاملا واضح است. چون مشخصه قانونی هستند و کلاه برداری در کار نیست!

برای فروش بیت کوین هم همین روش را باید انجام دهید. با این فرق که شما ابتدا باید پول را دریافت کنید و بیت کوین را به کیف پول آن ها انتقال دهید.

 

چگونه از بیت کوین کسب درآمد کنیم؟

برای کسب درآمد از بیت کوین روش های زیادی وجود دارد که یک سری از آن ها واقعا سرکاری است. ولی در این مقاله قصد دارم چهار روش اصلی آن را عنوان کنم. اولین روش سرمایه گذاری روی بیت کوین است یعنی با خرید و فروش بیت کوین کسب درآمد کنید که در این روش باید سرمایه زیادی داشته باشید چون قیمت بیت کوین خیلی بالاست. البته ریسک بالایی هم دارد. چون امکان افت شدید قیمت بیت کوین همیشه وجود خواهد داشت. بازار بیت کوین مثل بورس نیست که قابل پیش بینی باشد. به همین دلیل اصلا پیشنهاد نمی شود از این روش از بیت کوین درآمدزایی کنید.

روش بعدی استفاده از سیستم های قوی با سخت افزارهای پیشرفته برای استخراج بیت کوین است. که در این روش هم باید سرمایه ای حداقل ۳۰ میلیون تومانی داشته باشید. همچنین طبق محاسبات انجام شده هزینه برق برای استخراج یک عدد بیت کوین چیزی حدود ۳۰ میلیون می شود. این روش هم نمی تواند به صرفه باشد و ریسک بالایی برای شما خواهد داشت.

روش بعدی هم با استفاده از سایت های استخراج ابری انجام می گیرد. یعنی یک سری از سایت ها هستند که سرور های مخصوص استخراج بیت کوین دارند و می توانند در اختیار شما قرار دهند که مسلما این روش هم هزینه های زیادی را برای شما خواهد داشت.

 

کسب درآمد از استخراج بیت کوین (کاملا رایگان و بدون ریسک)

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

اما روش اصلی کسب درآمد از بیت کوین که این روزها خیلی ها به این روش درآمدزایی روی آورده اند کسب درآمد از استخراج بیت کوین توسط مرورگر است که ریسک بسیار کمی دارد و در بسیاری از مواقع هیچ ضرری شما را تهدید نمی کند! این روش با سیستم معمولی خودتان هم قابل اجرا است.

در این روش باید شروع به استخراج بیت کوین با سیستم شخصی خودتان کنید. اما هیچ جای نگرانی نیست! البته همانطور که اشاره شد یکی دو سال قبل برای این کار باید سیستم قدرتمندی تهیه می کردید و  استخراج را خودتان توسط نرم افزارهای موجود انجام می دادید.

اما همانطور که قبلا هم اشاره کردم الان دیگر نیازی به استخراج بیت کوین توسط خودتان نیست! اصلا نیازی نیست هزینه های سنگینی بابت خرید سیستم های قوی برای استخراج بیت کوین بپردازید. چون شما می توانید شرایطی را فراهم کنید که اصلا نیاز به استخراج بیت کوین توسط سیستم خودتان نباشد.

 

آموزش استخراج بیت کوین توسط مرورگر CryptoTab

در این روش توسط یک مرورگر شبیه به گوگل کروم استخراج انجام می شود. بدون دخالت شما و کاملا اتوماتیک عملیات استخراج بیت کوین انجام می شود. حتی می توانید سرعت استخراج را خودتان بنا به قدرت سیستم تان تنظیم کنید.

 

مرحله اول : دانلود و نصب مرورگر CryptoTab Browser

برای نصب این مرورگر کافی است اینجا کلیک کنید. سپس وارد صفحه ای می شوید که دکمه ای آبی رنگ با عنوان Download CryptoTab Browser در وسط صفحه قرار دارد. با کلیک روی این دکمه دانلود، نصب اتوماتیک آخرین ورژن مروگر آغاز می شود.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

 

مرحله دوم : شروع به کار با مرورگر CryptoTab Browser

خب بعد از نصب مرورگر روی سیستم خود فقط کافی است روی آن کلیک کنید تا باز شود. همانطور که می بینید این مرورگر دقیقا شبیه به مرورگر کروم است. روی آیکونی که در عکس زیر مشخص شده است کلیک می کنید تا وارد داشبورد خود شوید.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

برای شروع عملیات استخراج کافی است مثل تصویر زیر عمل کنید. یعنی در قسمت mining نوار آبی رنک را تکان دهید. به صورت پیشفرض روی off است. با کم و زیاد کردنش استارت ماینینگ زده می شود و شروع به استخراج بیت کوین می کند.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

توجه کنید بسته به کانفیک و قدرت سیستم شما دارد که این مقدار را روی چند بگذارید. معمولا پیشنهاد می شود این مقدار را روی کمتر از نصف قرار دهید.

عدد کناری هم در تصویر نشان دهنده قدرت استخراج شما به هرتز است که باید حواستان به این عدد باشد. هرچند که اگر سرعت ماینینگ را روی کم بگذارید اتفاقی برای سیستم تان رخ نمی دهد.

 

مرحله سوم : برداشت و انتقال بیت کوین به کیف پول

یکی از جذاب ترین مراحل انتقال بیت کوین به کیف پول و برداشت بیت کوین است. که در ادامه با نحوه ساخت کیف پول در سایت بلاک چین آشنا می شوید.

برای برداشت بیت کوین حاصل شده ابتدا باید صبر کنید تا به حد نصاب برسد. تاکنون ۰۰۰۰٫۴۱ میزان به حد نصاب رسیدن برای برداشت بیت کوین تعیین شده است.

توی داشبود اگر روی گزینه بیت کوین های جمع آوری شده توسط زیر مجموعه ها کلیک کنید وارد صفحه زیر می شوید. سپس باید روی دکمه WITHDRAW کلیک کنید.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

در صفحه بعدی که در تصویر زیر مشاهده می کنید باید آدرس کیف پول خود در بلاک چین و مقدار بیت کوین انتقالی را بزنید. سپس روی من ربات نیستم کلیک می کنید و در نهایت روی دکمه WITHDRAW کلیک می کنید تا انتقال انجام شود.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

 

نکته بسیار مهم : برای کار با مرورگر کریپتو تب باید احراز هویت شوید. یعنی باید مشخص شود که این مرورگر برای چه اکانتی است. بهترین راه این است که در همان مرورگر خود با اکانت جی میل خود لاگین کنید. در این صورت در هر سیستم دیگری که بخواهید با مرورگر کریپتو تب کارتان را ادامه دهید فقط کافی است با جیمیل خود در داخل مرورگر لاگین کنید. همچنین برای انتقال بیت کوین به کیف پول بلاک چین خود حتما باید در مرورگر خود با جیمیل تان لاگین کرده باشید.

 

دانلود مرورگر و شروع به کسب درآمد از بیت کوین

 

قسمت های دیگر مرورگر CryptoTab Browser

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

۱٫در این قسمت مقدار بیت کوین استخراج شده توسط سیستم خودتان را می توانید ببینید.

۲٫در این قسمت میزان بیت کوین استخراج شده توسط زیر مجموعه های خود را می بینید.

۳٫در این قسمت هم می توانید تعداد زیر مجموعه های خود را مشاهده کنید.

۴٫فلشی هم که در تصویر مشخص شده است مربوط به لینک زیر مجموعه گیری شماست. این لینک را باید به هر کسی که می خواهید زیر مجموعه شما شود بدهید تا از طریق این لینک مرورگر کریپتو تب را دانلود کند و کارش را شروع کند.

با کلیک روی هر قسمت می توانید به جزئیات آن ها دسترسی داشته باشید. مثلا اگر روی زیر مجموعه ها کلیک کنید تعداد کل زیر مجموعه های خود را در سطح های مختلف مشاهده می کنید. همینطور تعداد ماینرهای فعال تان در ۲۴ ساعت گذشته در این قسمت قابل مشاهده است.

 

چند سوال مهم درباره مرورگر CryptoTab Browser

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

 

آیا با سیستم خودم هم می تونم بیت کوین استخراج کنم؟

تقریبا میشه گفت غیر ممکن است. چون سیستم های خانگی ضعیف هستند و قادر نیستند در مدت زمان کم بیت کوین استخراج کنند. شاید چند سال طول بکشد تا با یک سیستم خانگی بتوان یک عدد بیت کوین استخراج کرد.

 

آیا بدون زیر مجموعه هم می توان بیت کوین استخراج کرد؟

جواب این سوال هم دقیقا مثل سوال قبلی است. بدون زیر مجموعه مجبور هستید خودتان با سیستم خودتان عملیات استخراج بیت کوین را انجام دهید که این کار هم بسیار زمان بر و شاید غیر ممکن باشد.

 

به چند زیر مجموعه برای استخراج بیت کوین احتیاج داریم؟

هرچقدر بیشتر بهتر! هر چقدر بیشتر بتوانید زیر مجموعه جمع آوری کنید به نفع شماست. چون درصدی از بیت کوین های استخراج شده توسط زیر مجموعه های شما به حساب شما واریز می شود. به همین دلیل در این روش فقط باید روی جذب زیر مجموعه فعال تمرکز کنید.

 

تا چند Level می توانم زیر مجموعه جذب کنم؟

شما می توانید تا ۱۰ مرحله زیر مجموعه جذب کنید و از هر زیر مجموعه درصدی معین را دریافت کنید.

 

آیا استخراج بیت کوین به صورت آفلاین هم امکان پذیر است؟

هر زمانی که مرورگر روی سیستم شما باز است عملیات استخراج بیت کوین انجام می شود. پس زمانی که سیستم شما خاموش باشد این کار غیر ممکن است. مگر اینکه از سرور مجازی برای این کار استفاده کنید. یعنی مرورگر خود را روی سرور مجازی نصب کنید و با اکانت جی میل خود در آن لاگین کنید و شروع به استخراج کنید. در این صورت استخراج بیت کوین برای شما همیشگی است.

 

کی می توانیم بیت کوین خود را برداشت کنیم؟

هر زمانی که به حد نصاب رسید. یعنی حداقل به عددی که تشکیل دهنده نصف یک عدد بیت کوین هست. بعد از آن می توانید مقدار بیت کوینی که بدست آوردید را برای نقد کردن به کیف پول بلاک چین خود منتقل کنید.

 

آیا می توانم از خود مرورگر برای کارهای دیگر هم استفاده کنم؟

بله مرورگر CryptoTab Browser دقیقا مانند مرورگر کروم است و می توانید کارهای دیگرتان هم با استفاده از آن انجام دهید. ولی بهتر است صفحات کمتری را در آن باز کنید تا سرعت استخراج پایین نیاید.

 

چگونه زیر مجموعه بگیریم؟

جذب زیر مجموعه در این روش مهم ترین کاری است که شما باید انجام دهید. حتی مهم تر از استخراج بیت کوین توسط سیستم خودتان! به نظرم بهتر است بیشتر وقت خود را روی جذب زیر مجموعه فعال بگذارید. چون تجربه نشان داده به هیچ وجه با سیستم معمولی خودتان و تک نفره قادر نیستید حتی یک بیت کوین هم جمع آوری کنید.

برای گرفتن زیر مجموعه هم دقیقا باید همین کاری که من انجام دادم را انجام دهید. یعنی آموزش های مربوط به استخراج بیت کوین تولید کنید و در شبکه های اجتماعی یا سایت و بلاگ تان قرار دهید. و در واقع ترافیک ورودی تان را به زیر مجموعه های خود تبدیل کنید.

فراموش نکنید بیت کوین یک شبکه هست و همه ما باید در آن فعالیت کنید. همه چیز دست خودمان است و همه ما زیر مجموعه نفر دیگری هستیم. پس این طرز فکر اشتباه است که چرا من باید زیر مجموعه فرد دیگری باشم! همه ما با دانلود و نصب مرورگر و شروع کار بالاخره زیر مجموعه فرد دیگری می شویم.

لینک زیر مجموعه گیری شما در داشبورد مرورگر خود مشخص است. کافی است این لینک رو در اختیار مخاطبان، دوستان و آشنایان تان قرار دهید تا از طریق این لینک مرورگر را دانلود کنند و کار را شروع کنند.

 

آیا کسب درآمد از بیت کوین با این روش ریسک دارد؟

خیر به هیچ وجه! به هیچ وجه چیزی را قرار نیست از دست بدهید. به عنوان مثال شما اگر سایتی داشته باشید که مثلا روزانه ۱۰۰۰ نفر بازدید کننده دارد با قرار دادن بنری می توانید آن ها را به جدیدترین و بی دردسر ترین روش کسب درآمد از طریق بیت کوین آشنا کنید. حتی اگر روزی ۱۰ نفر از این ۱۰۰۰ نفر را زیر مجموعه خود کنید در مدت زمان کمی می توانید به درآمد برسید.

اگر بتوانید زیر مجموعه های خود را زیاد کنید حتی اگر بسیاری از آن ها فعال نباشند باز هم شانس این را دارید در لول های بعدی زیر مجموعه های فعال جذب کنید.

شما اگر سایت هم نداشته باشید باز هم قادر به جذب زیر مجموعه فعال هستید. از طریق کانال ها و گروه های تلگرامی می توانید افراد زیادی را به این کار جذب کنید. یا حتی می توانید با انتشار ویدیوهای آموزشی در سایت های اشتراک ویدیو مثل یوتیوب و آپارات افراد زیادی را زیر مجموعه خود کنید.

 

نکته بسیار مهم : در این روش اگر نتوانید زیر مجموعه بگیرید نمی توانید درآمد داشته باشید. صادقانه بگویم بدون زیر مجموعه نمی توانید با سیستم خودتان بیت کوین جمع آوری کنید. پس اگر توانایی جذب زیر مجموعه را ندارید پیشنهاد می کنم اصلا وارد این کار نشوید و کسب درآمد از استخراج بیت کوین را کلا فراموش کنید. چون وقت تان بیهوده تلف می شود.

 

ساخت کیف پول بیت کوین در بلاک چین

کیف پول بیت کوین دقیقا مانند حساب بانکی شما است که می توانید بیت کوین و اتریم خود را در آن نگهداری کنید. کیف پول بلاک چین در حال حاضر مطمئن ترین کیف پول ارزهای دیجیتال است. کیف پول شما در بلاک چین دارای دو کلید عمومی و خصوصی است.

Public Key یا کلید عمومی برای زمانی کاربرد دارد که بخواهید از دیگران بیت کوین یا اتریم دریافت کنید. در واقع Public Key شماره حساب بیت کوین شماست. به هر کسی که میخواهد به حساب شما بیت کوین انتقال دهد باید Public Key خود را بدهید.

اما کلید خصوصی یا Private Key خیلی مهم و محرمانه برای شماست. چون از طریق کلید خصوصی می توانید بیت کوین خود را به دیگران انتقال دهید. باید در حفظ Private Key تلاش خود را کنید و به هیچ وجه آن را در اختیار کسی قرار ندهید. چون هر کسی با داشتن Private Key شما قادر است حساب شما را به راحتی خالی کند.

 

آموزش ساخت کیف پول در بلاک چین و برداشت بیت کوین

برای ساخت کیف پول در بلاک چین چند مرحله ساده در پیش داریم. کافی است با من همراه باشید تا نحوه ساخت کیف پول در بلاک چین و دیگر موارد را به شما بگویم.

ابتدا وارد این آدرس شوید و روی گزینه Sign Up کلیک کنید. سپس در صفحه باز شده ایمیل و پسورد خود را دوبار تکرار کنید و روی دکمه Continue کلیک کنید.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

 

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

 

بعد از ساخته شدن اکانت شما در سایت بلاک چین مستقیما وارد صفحه کیف پول تان می شوید. اما باید به ایمیل تان هم سری بزنید چون ایمیل فعال سازی برای تان ارسال شده و شما باید روی گزینه فعال سازی حساب در ایمیل تان کلیک کنید.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

خب کار تمام است و الان شما در بلاک چین یک کیف پول برای دریافت و ارسال بیت کوین دارید. برای دریافت بیت کوین و انتقال آن از مرورگر کریپ تو تب به حساب بلاک چین تان باید روی گزینه Recieve در داشبورد خود کلیک کنید.

در این صفحه شماره حساب بیت کوین خود یا همان کلید عمومی را مشاهده می کنید. که برای انتقال بیت کوین از مرورگر کریپتو تب به همین حساب تان باید ازش استفاده کنید. در قسمت برداشت از حساب مرورگر اگر یادتان باشد شماره حساب بیت کوین می خواست که دقیقا همین را باید بدهید.

بیت کوین چیست؟ و ساده ترین راه کسب درآمد از بیت کوین

اگر هم بخواهید برای فروش بیت کوین خود اقدام کنید باید از گزینه Send در داشبورد کیف پول خود در بلاک چین استفاده کنید. در این صورت برای انتقال و فروش بیت کوین خود باید کلید عمومی شخص مورد نظر را برای انتقال بیت کوین خود به حساب او را داشته باشید.

 

جمع بندی و حرف آخر

کسب درآمد از بیت کوین شدنی است و در این مقاله ساده ترین راهش را که ریسک کمتری دارد را به شما معرفی کردم. پیشنهاد می کنم تمام وقت خود را روی کسب درآمد از طریق بیت کوین نذارید و به فکر کسب و کار اینترنتی پایدار باشید. چون ممکن است روزی کسب درآمد از بیت کوین دیگر مثل الان از تب و تابش بیافتد و اشباح شود.

برای کسب درآمد از بیت کوین نیاز به سیستم قوی ندارید! با سیستم خانگی خودتان هم قادر هستید بیت کوین استخراج کنید ولی فراموش نکنید بدون جذب زیر مجموعه فعال این کار تقریبا غیر ممکن است. امیدوارم از این مقاله هم استفاده کافی را برده باشید. اگر شما هم در مورد بیت کوین و کسب درآمد از آن نظری دارید خوشحالم می شوم با من و دیگر دوستان در میان بگذارید.

[ad_2]
منبع

این مطالب را نیز ببینید!

با خرید فالوور اینستاگرام واقعی با یک تیر چند نشان بزنید

[ad_1] امروزه با محبوبیت رسانه اجتماعی اینستاگرام کمتر کسی است که اسمی از آن نشیده …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *